?

Log in

No account? Create an account

МОЯ ВІТЧИЗНА - ДИКЕ ПОЛЕ

НОТАТНИК НОМАДА

Share Next Entry
Ан 12 на небесах
qypchak
Всгрустньом!
Бо дійсно шкода літачка. Ніби відібрали щось близьке. Вирвали дитячі спогади.
Те що літачку наступить капець, можна було здогадатися. Перед цим у тому куточку скверу згорів ще один спогад з дитинства – дитячий атракціон. Картина поступово вимальовувалась у всій красі. І влада довго мутила із затвердженням технічної документації щодо встановлення меж скверу.


А влітку 2011 року стали у повний голос дискредитувати об’єкт, мовляв, бомжатник, прогнив, несе загрозу городянам і т.п. і т.д. І що було б на його місці, якби вдалось переконати власника літака, підприємця, депутата, мера Олександрівська.

Та зараз не про те. Краще згадаємо о бєзврємєнно ушедшем друге луганських малят. Коли його тільки встановили, скільки радісної малечі повзало по салону, проштовхувалось у кабіну льотчиків! Для тих дітлахів оце була окраса міста. Ніде у сересері не було такої розваги і забавки. Так, пам’ятники-літаки були. А ось, щоб віддати дітям на поталу – ні. Це був своєрідний розважально-туристичний об’єкт.

Потім там був дитячий кінотеатр. На початку 90-х установили дитячі атракціони. Ще казали про дитяче кафе. І та-да.

21 листопада 2011 року літак підпалили і протягом наступних днів демонтували.

Коли я фотографував, то всі, хто проходив повз висловлювали жаль за літаком.


Підбитий літак


Всередині


Таким він запам'ятався. Незадовго до цих подій мені закортіло його сфоткати для вікіпедії у статтю про сквер Молодої гвардії. Фото 25 жовтня 2011